Základem úspěsného podnikání je talent. PRODENSA poskytuje personální služby v oblasti náboru zaměstnanců a „executive search“ pro širokou škálu pozic v různých odvětvích po celém světě. Společnost PRODENSA se zaměřuje v první řadě na pochopení potřeb svých zákazníků. Při aktivním vyhledávání vhodných kandidátů využívá řadu efektivních vyhledávacích nástrojů a moderních technik založených na výzkumu, která přesně identifikuje špičkové talenty.

Odborné znalosti společnosti PRODENSA Vám umožní zkrátit čas potřebný na administrativní úkoly spojené s náborem Vašich zaměstnanců a dále Vám umožní posílit svůj náborový tým o odbornou externí podporou při hledání náročných nebo komplexních pozic.

Využijte našich zkušeností k identifikaci těch nejlepších kandidátů mezi těmi, kteří buď hledají změnu nebo jsou pasivní, a neví, jak velké příležitosti jim může Vaše společnost nabídnout. Oslovujeme aktivní i pasivní zájemce, abychom Vám poskytli odpovídající zaměstnance, kteří pomohou dosáhnout Vašich cílů.

Vystupujeme jako rozšíření Vašeho interního personálního týmu a nabízeme jednoduchou náborovou službu na míru, která podpoří Vaše potřeby v každém postupu. Můžeme zajistit jak expanzivní / start-up projekt, tak i specializované vyhledávání talentů pro obsazení konkrétní administrativní, inženýrské nebo výkonné pozice.

Proč právě my?

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte spolehlivého náborového partnera, který pro vás najde talent po celé Evropě nebo ve kterékoli části světa.

Vyplňte prosím tento krátký formulář a jeden z našich manažerů vás bude v brzké době kontaktovat, aby vám domluvil hovor nebo schůzku.

    Napište nám